Wygraj bilety wstępu do LEGOLANDU®!

mat prasowy

Elektryczne samochodziki LEGO®, postaci zbudowane z najpopularniejszych klocków oraz liczne gry i animacje czekają na najmłodszych gości Parku Handlowego Auchan Bielany. W najbliższy weekend maluchy oraz ich rodzice wezmą również udział w specjalnym konkursie, w którym do zdobycia są bilety wstępu do LEGOLANDU®. Wstęp wolny!

Wizyta w LEGOLAND® to prawdopodobnie marzenie niejednego dziecka i dorosłego. W najbliższy weekend 21 i 22 stycznia Park Handlowy Auchan Bielany przeistoczy się w niezwykły park rozrywki i zagwarantuje maluchom liczne atrakcje!

Najmłodsi zasiądą w elektrycznych samochodzikach LEGO® i sprawdzą swoje umiejętności na wyznaczonym torze do jazdy. Wiele zabawy dostarczą także stoliki z klockami, gdzie każdy zbuduje wymyślne konstrukcje, a także stoisko multimedialne z grami zręcznościowymi oraz wystawa budowli i postaci prosto z parku LEGOLAND®.

Atrakcją spotkania będzie również specjalny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami! Do zdobycia będzie bowiem aż 30 pojedynczych biletów do parku LEGOLAND®, zestawy klocków oraz nagroda główna – rodzinny 2-dniowy pobyt w LEGOLAND® Billund Resort w Danii! Aby zawalczyć o nagrody, wystarczy wziąć udział w interaktywnej grze na tablecie lub współzawodniczyć w budowaniu najwyższej wieży z klocków na czas. Gracze, którzy zdobędą najlepsze wyniki otrzymają bilety do parku LEGOLAND® oraz zastawy LEGO®. Z kolei zawodnicy, którzy wybudują najwyższą wieżę w ciągu minuty – zdobędą nagrodę główną. Regulamin zabawy dostępny jest na stronie internetowej Parku Handlowego Auchan Bielany.

Spotkanie z bohaterami LEGO® odbędzie się w Parku Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6. Zabawa odbędzie się w sobotę 21 stycznia w godzinach 9:30 – 21.00 oraz w niedzielę 22 stycznia w godzinach 10.00 – 20.00. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ