Okradł matkę – policjanci zatrzymali podejrzanego

Policjanci z powiatu jeleniogórskiego zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o kradzież oraz o kradzież z włamaniem. Mężczyzna okradł swoją matkę. Jego łupem padła karta bankomatowa, za pomocą której pobrał z jej konta gotówkę. Pokrzywdzona poniesione straty oszacowała na ponad 2 tysiące złotych. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Kowar zatrzymali 27 –letniego mieszkańca tej miejscowości podejrzanego o kradzież oraz kradzież z włamaniem. Jak ustalili policjanci, mężczyzna pod koniec lipca ubiegłego roku okradł swoją matkę. Jego łupem padła karta bankomatowa. W związku z tym, że 27-latek znał pin do konta matki pobrał z niego gotówkę oraz dwukrotnie skradzioną kartą zapłacił za zakupy. Łączne straty pokrzywdzona oszacowała na ponad 2 tysiące złotych. Uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczył na własne potrzeby.
27-latek został zatrzymany w Kowarach. Od czasu popełnienia przestępstwa podejrzany ukrywał się w różnych miejscach przed policjantami.
Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP w Jeleniej Górze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj