PGE MKK Siedlce bez szans Kolejne zwycięstwo Ślęzy!

koszykarki s.jpg

W meczu 16. kolejki Basket Ligi Kobiet Ślęza rozgromiła na wyjeździe PGE MKK Siedlce 91:67. To trzynaste zwycięstwo wrocławianek w tym sezonie, które nadal zajmują drugie miejsce w tabeli. Rewelacyjną dyspozycję potwierdziła Sharnee Zoll-Norman – miała aż 18 asyst, co jest rekordem ligi.

Ślęza była zdecydowanym faworytem spotkania w Siedlcach i ze swojej roli wywiązała się bardzo dobrze. Wrocławianki imponowały przede wszystkim grą w ataku – 91 punktów to wyrównanie najlepszego wyniku zespołu w tym sezonie. Drużyna trenera Arkadiusza Rusina dominowała nad rywalkami warunkami fizycznymi, wymuszając wiele strat PGE MKK, po których zdobywała łatwe punkty.

Szansę gry w Siedlcach dostały młode zawodniczki – Sylwia Siemienas, Małgorzata Zuchora czy też Zuzanna Sklepowicz, która rozpoczęła w pierwszej piątce. Bohaterką meczu była jednak inna rozgrywająca Ślęzy, mianowicie Sharnee Zoll-Norman.  Amerykanka znów była liderką z prawdziwego zdarzenia. Po jej akcjach ręce same składały się do oklasków. Zaliczyła aż 18 asyst, co jest najlepszym wynikiem w Basket Lidze Kobiet.

Kolejne świetne spotkanie rozegrała Agnieszka Kaczmarczyk, autorka 21 punktów. Dwucyfrową zdobycz zaliczyły także Marissa Kastanek, Nikki Greene i Kateryna Rymarenko.

źródło: wroclaw,pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ