Skorzystał z okazji do podwiezienia – po drodze zniszczył jednak samochód kierowcy

Policja zatrzymanie.jpg

Policjanci z powiatu głogowskiego zatrzymali mężczyznę, który uszkodził wnętrze samochodu osobowego. Jako pasażer skorzystał z okazji do podwiezienia. Miał być jednak niezadowolony z kierunku jazdy, co wywołało jego agresję. Nietrzeźwy sprawca zniszczył wnętrze auta – uszkodził szybę, tapicerkę i szyberdach. Właściciel pojazdu wycenił straty na kwotę 2500 złotych.

Nietypowo zakończyła się podróż pewnego 30 – letniego mieszkańca Głogowa tzw. „okazją”. Został zatrzymany przez patrol policji, a kiedy wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty uszkodzenia samochodu. Mężczyzna zdemolował wnętrze auta kierowcy, który go podwiózł. Straty, jakie powstały w wyniku jego zachowania oszacowano na 2500 złotych.
Do zdarzenia doszło 22 stycznia br. około godziny 1.00 w nocy. W jednej z miejscowości koło Głogowa 30 – latek wsiadł jako pasażer do samochodu osobowego. Był nietrzeźwy i miał skorzystać z okazji do podwiezienia. W trakcie jazdy zaczął jednak zachowywać się agresywnie.

Mężczyzna miał być niezadowolony z kierunku jazdy swojej „okazji”. Wynikiem awantury było zniszczenie przez niego wnętrza samochodu. Została m. in. uszkodzona przednia szyba, tapicerka pojazdu i szyberdach. Właściciel pojazdu nie był w stanie podać powodu agresji pasażera, którego miał zabrać z pobocza drogi jako autostopowicza.
Również zatrzymany 30 – latek nie podaje innych powodów swojego zachowania oprócz niezadowolenia z trasy jazdy. Mężczyźnie po wytrzeźwieniu przedstawiono zarzut uszkodzenia mienia. Grozi za nie kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło – KPP w Głogowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj