Głogów: Koncert charytatywny „Kolędy dla Amelki”


Zapraszamy 28 stycznia o godz. 17 na koncert charytatywny dla Amelki. Koncert odbędzie się w sali widowiskowej MOK w Głogowie.

…Wada serca bez możliwości wyleczenia – taką diagnozę usłyszeli rodzicie małej Amelki. Na świat przyszła we wrześniu 2015 roku. Od tej chwili walczy o życie. Lekarze nie dawali żadnych szans. Tymczasem Amelka ma za sobą już dwie operacje. Aby zabezpieczyć serduszko dziewczynki potrzeba jeszcze jednej, najważniejszej operacji, która, jak dwie poprzednie, będzie przeprowadzona w Niemczech pod okiem Profesora Malca. III etap korekcji serca może ostatecznie zamknąć w życiu Amelki rozdział walki o życie. Potrzebnych jest ok 130 tys. złotych. Tym razem możemy ostatecznie zamknąć w życiu Amelki rozdział walki o życie. III etap korekcji serca, który może zabezpieczyć serce dziewczynki, jest największym marzeniem i zarazem jedynym wyjściem dla walczących każdego dnia rodziców.

– Prosimy o tę szansę. Profesor Malec pozwolił naszemu dziecku narodzić się na nowo. Teraz musi jedynie dokończy dzieło, które zaczął – dzieło życia… – mówią rodzice dziewczynki.

KONCERT CHARYTATYWNY POD PATRONATEM PREZYDENTA GŁOGOWA I STAROSTY GŁOGOWSKIEGO

WYKONAWCY:
DZIENNIKARZE GŁOGOWSCY oraz STUDIO TALENTÓW MOK

28.01.2017, godz. 17.00 sala widowiskowa MOK Głogów

WSTĘP:
DOBROWOLNY DATEK DO PUSZKI NA RZECZ LECZENIA I REHABILITACJI 1,5-rocznej AMELKI BRZEZIŃSKIEJ

Fundacja SERCE DZIECKA – nr zbiórki publicznej ZC6894

szczegóły:
https://www.siepomaga.pl/ameliabrzezinska

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ