Wrocław: Jarmark Produktów Regionalnych

Już w najbliższych dniach Jarmark Produktów Regionalnych zagości w Parku Handlowym Auchan Bielany. Miłośnicy dobrych smaków z pewnością znajdą tam coś dla siebie. To również dobra okazja do zakupu produktów żywnościowych, których często trudno szukać na sklepowych półkach. Wstęp wolny!

Smacznie, zdrowo i regionalnie będzie w  dniach 26-29 stycznia w Parku Handlowym Auchan Bielany. Na Jarmarku będą dostępne wędliny z Podlasia przyrządzone według tradycyjnych receptur, chleby na zakwasie oraz wysokiej jakości sery góralskie z Podhala, które zadowolą podniebienia najbardziej wymagających smakoszy. Do wyboru będą: małe serki, jak i gołki i korbacze. Będzie przepyszna chałwa turecka i naturalne zioła i herbaty ziołowe. I oczywiście coś, co towarzyszy każdej gospodyni domowej podczas gotowania, czyli przyprawy. Nie zabraknie również dobrego bułgarskiego wina i słodkości najwyższej jakości – krówek ręcznie robionych marki Jutrzenka.

Zaplanowano również stoisko z zabawkami, gdzie każdy rodzic będzie mógł zakupić dla swojej pociechy drewniane edukacyjne zabawki, które rozwijają kreatywność i wyobraźnię. Do wyboru będą puzzle, kostki, zabawki logiczne i gry.

Podczas Jarmarku będzie można wszystkiego posmakować i oczywiście dokonać zakupów produktów.

Jarmark Produktów Regionalnych odbędzie się w dniach 26-29 stycznia w Parku Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w godzinach otwarcia obiektu.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ