Poznaj smaki regionów w Nowym Rynku

mat. prasowe

Tradycyjne pieczywo, duży wybór swojskich wędlin, miody z regionalnych pasiek. W każdy ostatni weekend miesiąca galeria handlowa Nowy Rynek zaprasza na Jarmark Produktów Regionalnych.

Jarmark Produktów Regionalnych działać będzie w Nowym Rynku w każdy ostatni weekend miesiąca. Najbliższy zaplanowano już na 27-29 stycznia 2017 roku. W galerii handlowej (na poziomie 0) swoje specjały zaprezentuje kilkunastu regionalnych rzemieślników. Goście galerii handlowej będą mogli skorzystać z ich oferty, a także poznać tajniki wytwarzania poszczególnych produktów. Co w ofercie?

Wystawcy zaproponują między innymi tradycyjne wędliny, kiełbasy i sery. Na stoiskach nie zabraknie suszonych owoców, pieczywa na zakwasie, oscypków i przypraw naturalnych. Wisienką na torcie będą ciasta domowe oraz miody z regionalnych pasiek. Wszystkie oferowane produkty są robione wedle dawnych receptur.

Jarmark Produktów Regionalnych powstał z myślą o osobach, które poszukują smacznej, tradycyjnej, pozbawionej chemii i konserwantów żywności. Oferowane tutaj produkty bazują na tradycyjnych recepturach. Każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego zapraszamy wszystkich smakoszy – mówi Anna Szlaga, marketing manager Nowego Rynku.

Nowy Rynek regularnie angażuje się w życie regionu i promuje jego ofertę. Tylko w ostatnim czasie galeria handlowa była współorganizatorem największej imprezy sylwestrowej w Jeleniej Górze. Zabawa na Placu Ratuszowym przyciągnęła kilka tysięcy osób. Nowy Rynek był również oficjalnym partnerem jeleniogórskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Jarmark Produktów Regionalnych w Nowym Rynku

27-29 stycznia, 24-26 lutego, 24-26 marca

Nowy Rynek, poziom 0 – Jelenia Góra, ul. Podwale 25

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ