Czułe SMS-y Petru i Schmidt podczas obrad Sejmu

fot: youtube

„Super Express” ujawnił, że podczas czwartkowych głosowań w Sejmie, Ryszard Petru i jego partyjna koleżanka, Joanna Schmidt, wysyłali do siebie czułe SMS-y.

SMS-y, które opublikował „Super Express”, według gazety, dialog:

Petru: …sz mocno dzisiaj?

Schmidt: Tak b. chcę

Petru: Ja chcę i potrzebuję.


Przypomnijmy, że o domniemanym romansie posłanki .Nowoczesnej z liderem partii, jest głośno od ich wspólnego wyjazdu sylwestrowego do Portugalii. Sam Ryszard Petru przyznał, że miał on „charakter prywatny”.

Potem „Super Express” ujawnił, że wspólnych podróży polityków było więcej. Petru i Schmidt wspólnie latali na trasie: Warszawa – Wrocław (3 razy), Wrocław – Warszawa (2 razy), Rzeszów – Warszawa (1 raz), Poznań – Warszawa (2 razy), Warszawa – Kraków (1 raz), Kraków – Warszawa (1 raz).

O tym, że na wysokich szczeblach .Nowoczesnej jest romans, mówił już w maju ubiegłego roku Rafał Otoka-Frąckiewicz. – Mówiliśmy o tym w maju zeszłego roku i mało kto w to wierzył, raczej każdy myślał, że jest to akcja naciągana – przypomniał na antenie Telewizji Republika 2 stycznia Rafał Otoka-Frąckiewicz. – Stało się to, o czym mówiliśmy. Jest romans na wysokich szczeblach .Nowoczesnej i wykorzystany będzie, by wysadzić Petru z siodła. W październiku mówiliśmy o tym, że ten romans będzie uruchomiony na początku stycznia, tylko że ten romans sam się uruchomił – dodał.

 

Źródło: „Super Express”, telewizjarepublika.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj