Wałęsa: Po raz pierwszy wydaje się, że SB ze mną wygra

fot:youtube

Po raz pierwszy wydaje się, że rękoma moich przyjaciół i znajomych Służba Bezpieczeństwa wygra ze mną – powiedział Lech Wałęsa reporterowi RMF FM, komentując nieoficjalne informacje dotyczące ekspertyzy grafologicznej teczki tajnego współpracownika „Bolka”.

Po raz pierwszy wydaje się, że rękoma moich przyjaciół i znajomych Służba Bezpieczeństwa wygra ze mną. Na podrabianych papierach, na pozbieranych w dziwnych miejscach papierach, koledzy moi chcą mi udowodnić, że współpracowałem. To jest nieprawda, nie mają pojęcia, jak wyglądała praca i walka, i dlatego też nabierają się na przygotowane materiały przez Służbę Bezpieczeństwa – powiedział Wałęsa reporterowi RMF FM.

Dziś pojawiły się nieoficjalne informacje dotyczące opinii grafologicznej, mającej stwierdzić autentyczność dokumentów w teczce TW „Bolka” zabezpieczonej w domu Czesława Kiszczaka. Znacząca większość dokumentów w teczce ma być autentyczna, wątpliwości budzą jedynie mało istotne dokumenty. 31 stycznia IPN oficjalnie zaprezentuje wyniki badań grafologów.

Źródło: rmf24.pl / Telewizja Republika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ