Impelki pokonują Atom Trefl Sopot 3:1

impel 24.jpg
fot.

Nie ma mocnych w ostatnich tygodniach na siatkarki Impela Wrocław. Zawodniczki Marka Solarewicza po raz kolejny pokazały moc wygrywając 3:1 z Atomem Trefl Sopot w 18 kolejce Orlen Ligi. To ich dziesiąte zwycięstwo z rzędu. 

Kończący się styczeń był niezwykle udany dla brązowych medalistek ubiegłorocznego sezonu Orlen Ligi. Impelki w nowym roku nie zaznały jeszcze smaku porażki, a stracone przez nie sety można policzyć na palcach jednej ręki. Oprócz walki o Mistrzostwo Polski, dzięki dobrej dyspozycji zespół z Wrocławia jest już także w ćwierćfinale krajowego pucharu. W swoim ostatnim, styczniowym meczu Impelki podejmowały Atom Trefl Sopot i były w tym meczu zdecydowanym faworytem. Sopocianki to najmłodsza drużyna całych rozgrywek, ale także jedna z najbardziej walecznych, potrafiła już w tym sezonie urywać punkty wyżej rozstawionym zespołom. Stąd nie mogło być mowy o jakimkolwiek lekceważeniu rywala.

Impel Wrocław – Atom Trefl Sopot 3:1 (26:24, 22:25, 25:16, 25:19)

Impel: Hancock, Mędrzyk, Kąkolewska, Kaczor, Kossanjowa, Ptak, Sawicka (libero) oraz Konieczna, Bałucka, Courtney.

Atom Trefl: Gajewska, Damaske, Skorupa, Goliat, Mielczarek, Łukasik J., Kulig (libero) oraz Łukasik M., Bodasińska, Mras, Bednarek, Grzmocińska.

MVP: Joanna Kaczor (Impel)

 źródło: wroclaw.pl
za Tomasz Korek
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ