Kowalski ostro w Polsat News

Marian Kowalski zły.jpg
fot. youtube.com

„My tak naprawdę bronimy interesu tych tzw. uchodźców, którzy nie chcą być transportowani bydlęcymi wagonami do Polski”.

Marian Kowalski był gościem programu „Skandaliści” na antenie Polsat News. W czasie programu doszło do awantury między nim a prowadzącą program Agnieszką Gozdyrą.

„My tak naprawdę bronimy interesu tych tzw. uchodźców, którzy nie chcą być transportowani bydlęcymi wagonami do Polski. Nie zgadzam się na żadne nowe obozy koncentracyjne, w których mielibyśmy przetrzymywać uchodźców” – mówił Marian Kowalski.

„Gdyby przyjechali na siłę z Niemiec, czego nie chcą, to ktoś musiałby ich tu pilnować, by nie wrócili do Niemiec” – dodał.

Na te słowa oburzyła się Agnieszka Gozdyra. „Dlaczego pan i pańscy koledzy, tak ochoczo klaszczący, robicie ludziom wodę z mózgu, mówiąc, że nie chcą w Polsce uchodźców, którzy nie chcą tu przyjeżdżać” – powiedziała.

Kowalski odpowiedział: „Bronimy Polski przed ludźmi, którzy nie chcą się tu znaleźć i nie chcą znienawidzić Polski’.

Gozdyra nalegała, by Kowalski odniósł się do sprawy konfliktu w Syrii i cierpienia mieszkańców tego kraju. „Chciałbym aby Polska była krajem, który może wysłać wojsko do Syrii i zrobić tam porządek” – powiedział Kowalski. „Zdaje się, że ostatnio mamy problem z wojskiem…” – zareagowała Gozdyra. „Problem z wojskiem mamy od dawna. Po wejściu do NATO rozbroiliśmy naszą armię. Minister Macierewicz wreszcie robi coś w tej sprawie” – odpowiedział Kowalski.

Naciskany ws. tzw. uchodźców Kowalski powiedział w końcu: „Niech pani weźmie tę bułkę i wyśle im na statek…”

Te słowa wywołały poważne zdenerwowanie u dziennikarki Polsatu: „Ratunkiem dla umierających dzieci w Syrii według pana Mariana Kowalskiego będzie wsadzenie tej bułki na statek i wysłanie ich do Syrii!! – krzyczała Gozdyra.

„Co pani zrobiła dla tych dzieci? Mniej niż dla swoich kotów! Pani bardziej dba o swoje koty niż o te dzieci” – odpowiedział jej Kowalski.

„A przyjęła pani uchodźców? Ja mam 34 metry kwadratowe, kawalerkę, a pani?” – dopytywał.

„A skąd pan wie, że nie przyjęłam?” – zareagowała Gozdyra.

„Od razu by się pani pochwaliła na Facebooku. Dajcie tej pani chusteczkę, już płacze” – odpowiedział Kowalski.

źródło: stefczyk.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj