Nie milkną komentarze po zmianach w ratuszu. Grzechnik: Czy nowa wiceprezydent Wrocławia zaśpiewa tak jak zagra jej prezydent?

Foto: Robert Grzechnik

Tym razem o komentarz poprosiliśmy Roberta Grzechnika szefa wrocławskich struktur Partii „#Wolność”:

W skutek porozumienia pomiędzy .nowoczesną i p. Rafałem Dutkiewiczem, nowym wiceprezydentem Wrocławia zostanie p.Magdalena Piasecka.Czy nowa wiceprezydent Wrocławia zaśpiewa tak jak zagra jej prezydent?

Czy ta nominacja zmieni coś we Wrocławiu?

Sądzę, że nic – pani Piasecka od 8 lat jest prezesem miejskiej fundacji Convention Bureau a dopiero kilka dni temu zapisała się do partii pana Ryszarda Petru. Nadale więc będzie zatrudniona w sektorze państwowym i nadal będzie podwładną pana Rafała Dutkiewicza.

Fundacja Convention Bureau zajmuje się m.in. „profesjonalnym wsparciem organizatorom kongresów, konferencji,seminariów, targów i eventów biznesowych” i być może stąd ta nominacja, jak doskonale wiemy co roku magistrat urządza we Wrocławiu imprezy za setki milionów złotych (wygląda to jakby program dla naszego brzmiał „panem et circenses”).

Samo porozumienie Prezydenta Wrocławia z partią p. Ryszarda Petru to zapewne preludium do startu Pana Dutkiewicza w wyborach do europarlamentu i parlamentu.  Jeżeli chodzi o .Nowoczesną to być może jej sympatia do Wrocławia ma związek z tanim połączeniem lotniczym naszego miasta z Maderą…

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ