Posłanka Schmidt przerywa milczenie ws. wyjazdu do Portugalii z Petru

twitter.com@bogdan607
„Powiedziałam już wiele razy, że to był błąd. Ale insynuacji i oszczerstw nie będę tolerować” – powiedziała „Gazecie Wyborczej” Joanna Schmidt.

W rozmowie z poznańską „Gazetą Wyborczą” posłanka .Nowoczesnej powiedziała, że wyjazd z Ryszardem Petru „to był błąd”. – Gdybym miała jeszcze raz o tym decydować, dziś bym na tego sylwestra nie pojechała – dodała.

Wszystkie inne wyjazdy, jakie wyliczyły im gazety „Super Express” i „wSieci” tłumaczyła, jako wyjazdy służbowe. – Każdy z tych wyjazdów związany był z posiedzeniem klubu albo spotkaniami z wyborcami. Są na to dowody, zdjęcia. Prowadzimy ewidencję noclegów, one są opłacane przez Kancelarię Sejmu – tłumaczyła posłanka.

O domniemanym romansie posłanki .Nowoczesnej z liderem partii, jest głośno od ich wspólnego wyjazdu sylwestrowego do Portugalii. Sam Ryszard Petru przyznał, że miał on „charakter prywatny”.

O tym, że na wysokich szczeblach .Nowoczesnej jest romans, mówił już w maju ubiegłego roku Rafał Otoka-Frąckiewicz. – Mówiliśmy o tym w maju zeszłego roku i mało kto w to wierzył, raczej każdy myślał, że jest to akcja naciągana – przypomniał na antenie Telewizji Republika 2 stycznia Rafał Otoka-Frąckiewicz. – Stało się to, o czym mówiliśmy. Jest romans na wysokich szczeblach .Nowoczesnej i wykorzystany będzie, by wysadzić Petru z siodła. W październiku mówiliśmy o tym, że ten romans będzie uruchomiony na początku stycznia, tylko że ten romans sam się uruchomił – dodał

Później „Super Express” ujawnił lider .Nowoczesnej i posłanka Schmidt odwiedzili razem m. in. czterogwiazdkowy zaciszny hotel Riviera w Olszewnicy Nowej. W czerwcu 2016 roku, na kilka dni odwiedzili zaciszny obiekt tuż koło Modlina – koszt po 321 zł na osobę, wcześniej zakupili pobyt w modnym hotelu w sercu Szczecina – po 250 zł za osobę. Krajowe loty, na pokładzie, których spotkali się Petru i Schmidt kosztowały 11,4 tys. zł. Następnie, także Super Express” ujawnia, że Petru i Schmidt wspólnie latali na trasie: Warszawa – Wrocław (3 razy), Wrocław – Warszawa (2 razy), Rzeszów – Warszawa (1 raz), Poznań – Warszawa (2 razy), Warszawa – Kraków (1 raz), Kraków – Warszawa (1 raz)

źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ