Ojciec i syn zatrzymani w związku z narkotykami

fot: youtube

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali ojca i jego syna podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze na chwilę obecną ustalili, że nastolatek sprzedał, co najmniej 7 razy marihuanę, a jego ojciec był w posiadaniu był w posiadaniu kilkudziesięciu porcji środków odurzających. Oboje za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem. Za posiadanie narkotyków grozić może kara do 3, natomiast za handel nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z I Komisariatu Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 17 i 48 la podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. 48-latek podejrzany jest o posiadanie środków odurzających, a 17-latek o ich udzielanie.

Policjanci uzyskali informację, że w jednym z budynków mieszkalnych na terenie miasta dochodzi do handlu narkotykami. Funkcjonariusze weryfikując tą informację, zatrzymali dwie osoby, ojca i syna. Policjanci zabezpieczyli także marihuanę w ilości, z której po podziale można byłoby uzyskać blisko 40 porcji handlowych.
Okazało się, że narkotyki należały do ojca, natomiast w trakcie dalszych czynności funkcjonariusze potwierdzili, że handlem środkami odurzającymi zajmował się jego 17-letni syn. Policjanci potwierdzili na chwilę obecną, że nastolatek, co najmniej 7 razy sprzedał marihuanę 20-letniemu mieszkańcowi Jeleniej Góry.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.
W świetle obowiązujących przepisów za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a handel nimi zagrożony jest karą pozbawiania wolności nawet do lat 10.

źródło: KP w Jeleniej Górze

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ