Skandaliczna postawa prowadzącego program w Radio Zet. Szefernaker opuszcza studio

Paweł Szefernaker opuścił studio Radia Zet i Polsat News. Zdecydował się na to po tym, jak kilkakrotnie zwrócił uwagę na to, że nie jest dopuszczany do głosu. Gdy zaprotestował wobec sposobu prowadzenia programu, prowadzący audycję Bartosz Kurek stwierdził do polityka PiS: „Zawsze może pan nie uczestniczyć w dyskusji. Może pan też też wyjść”. Szefernaker stanowczo na to zareagował.

Jeżeli państwo zamierzacie rozmawiać o takich gniotach jak wymyślona sprawa 10 sierot i nie dopuszczać mnie do głosu, to ja muszę opuścić program.

Szefernaker zwrócił też uwagę, że gdy zapraszano go do audycji, przesłano mu sms-em listę tematów, ktore zostaną poruszone na antenie. jednym z nich miał być list Donalda Tuska. Prowadzący upierali się jednak, że nie chcą o tym rozmawiać.

Polityk PiS odniósł się, mimo to, do sprawy. Zanim wyszedł ze studia, powiedział:

Tusk był złym premierem i jest złym szefem Rady Europejskiej. Wystarczy spojrzeć na jego niedawny list.

Wypowiedź ta została przerwana przez posła PSL Krzysztofa Hetmana, który zalał ministra z KPRM dłuższą wypowiedzią. Wraz z prowadzącycm, nie pozwolili dokończyć Szefernakerowi wypowiedzi na temat poparcia Polski dla Tuska. Zmienili temat na  kwestię metropolii warszawskiej.

Zna pan artykuł 11 projektu ustawy o metropolii? Nie zna pan, więc o czym pan cche ze mną rozmawiać?

– odparł Szefernaker do Kierwińskiemu z PO.

Bardzo przepraszam, ale w tym programie nie da się rozmawiać. Po raz kolejny mi państwo przeszkadzają”.

— powiedział Szefernaker, na co jeden z prowadzących – Bartosz Kurek – odparł:

Zawsze może pan nie uczestniczyć w dyskusji. Może pan też też wyjść.

Minister z KPRM podziękował i opuścił studio.

wpolityce.pl / Radio Zet

PODZIEL SIĘ

5 KOMENTARZE

  1. w tych radiach siedzą same cymbały i prostaki do tego stopnia że nawet nie macie pojęcia….niektóre stacje to idioci i nic więcej to nie są stacje które moga słuzyć do przekazywania informacji ,,,porażka nawet nie macie pojecia co by było jakbym upublikował dowody na jedną ze stacji.haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..

  2. to całe radio jest pod lupą …za działanie przeciwko rzadowi i politykom czeka ich to samo co wyborczą……NIKT NIE BĘDZIE DZIAŁAŁ PRZECIWKO PARTII RZADZĄCEJ JAK I MEDIA MUSZĄ CZY CHCĄ CZY NIE BYC UNIWERSALNE…NIE BĘDZIE JAKIŚ TM zwykły cympał robił posmiewiska z polityków….gwarantuje szybki upadek…juz nie jeden się o tym przekonał….STACJA KTÓRA OŚMIESZA RZAD MUSI BYC ZAMKNIETA…BEZ WYJATKU …STACJE SA PO TO ABY PRZEKAZYWAĆ INFORMACJĘ SPOŁECZEŃSTWU A NIE MIKROFON DLA ZWYKŁYCH PAJACÓW I CYMBAŁÓW…..tym razem się przejechali…..zobaczymy kulisy działania tego radia łącznie ze wszystkim co robią …może trafimy na bandytów skorumpowanych lub innego rodzaju…NIE UMIESZ PROWADZIĆ ROZMÓW NA ANTENIE TO ZAMYKAJ TEN BAŁAGAN…..każdy cymbał może zatrudnic się w jakimś tam marnym radio i na anteninie opowiadać swoje ….ale to zaszło za daleko…POWTARZAM ŻE NIE DOPUSCIMY ABY JAKIS CYMBAŁ DZIAŁAŁ OŚMIESZAJACO NA RZĄD POLSKI I POLITYKÓW PIS….zDLA ZASADY ZANIM ZATRUDNISZ CYMBAŁA ZASTANÓW SIĘ CZY TWOJA STACJA NIE ZOSTANIE ZLIKWIDOWANA A JEJ SPONSORZY ZABLOKOWANI….niech się tylko pojawi jakis sponsor to się przekona jak szybko padnie szybciej niż ten marny głosik na anteninie….NIE ŻARTUJĘ JAK ZWYKLE….

  3. Brawo. Tak działač. A najlepiej nie chodzić. I uwaga. Nie zapraszać wrogów do TVP do Republiki. Ta ostatnio lansuje Stankiewicz aż Onetu. A i inni jak Warzecha czy RAZ okrakiem siedzą. Pod płaszczykiem uprawiania tzw „dobrego” dziennikarstwa i poprawności dowalają rządowi PIS. Zwłaszcza redaktor Warzecha. Przestałem oglądać Republikę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ