Kluby „Gazety Polskiej” bojkotują TVN. “Zbojkotuj antypolskie kłamstwa! Zamiast zaczadzać się TVN, włącz Republikę!”

TVN auto.jpg

Kluby „Gazety Polskiej” zachęcają do wzięcia udziału w akcjo bojkotowania TVN. „Zbojkotuj antypolskie kłamstwa. Zamiast zaczadzać się TVN włącz o 19 główne wydanie Republiki” – zaapelował redaktor naczelny „GP” Tomasz Sakiewicz. 

O manipulacjach dokonywanych przez TVN portal Niezalezna.pl informował nie raz.

Choćby wtedy, kiedy stacja przygotowała materiał z premiery filmu „Smoleńsk”. W relacji wypowiada się postać, przedstawiona jako Artur Wosztyl, pilot Jaka-40. Tyle że… nie był to Artur Wosztyl. – Właśnie tak wygląda manipulacja i próba przedstawiania rzeczy przez media, które sympatyzują z pewnymi siłami politycznymi, a które odrzucają kilka groszy do tego,aby dyskredytować sam film, który poruszył mnie – skomentował sytuację pilot.

Z kolei w październiku ubiegłego roku szeroko komentowano wywiad Jarosława Kaczyńskiego, udzielonego Polskiej Agencji Prasowej. Wypowiedź dotycząca sporu wokół aborcji zaczęła w mediach żyć własnym życiem i choć szybko wykazano, że prezes Prawa i Sprawiedliwości wcale nie powiedział tego, co sugerowali dziennikarze w swoich materiałach – dalszym manipulacjom nie było końca. Gdy wydawało się, że dalej niż redakcje tabloidów nie można się już posunąć, sprawą zajęły się „Fakty” TVN…

Do wiarygodności TVN odniósł się zresztą pod koniec stycznia tego roku również Jarosław Kaczyński. – Niektórzy dali sobie wmówić, że jest tak, jak to się mówi na przykład w TVN-ie czy w innych mediach (…), ale to jest po prostu opowieść nie mającą nic wspólnego z rzeczywistością – podkreślił prezes PiS w wywiadzie dla TVP Kraków.

I to właśnie w reakcji na manipulacje telewizji TVN Kluby „Gazety Polskiej” postanowiły zainicjować swoją akcję.

Zbojkotuj antypolskie kłamstwa. Zamiast zaczadzać się TVN włącz o 19 główne wydanie Republiki 

– zaapelował Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „GP”.

źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ