Zdobądź prezent dla ukochanej osoby – walentynkowa zabawa

mat. prasowy

Chcesz zdobyć uroczy upominek dla ukochanej osoby? Umiesz trafić do celu? Z okazji zbliżających się walentynek w Parku Handlowym Auchan Bielany odbędzie się wyjątkowa zabawa. Na specjalnej strzelnicy każdy będzie mógł spróbować swoich sił w rzucie do celu i zdobyć pluszowe, walentynkowe upominki. 

Już niedługo zakochani będą świętować walentynki. Z tej okazji Park Handlowy Auchan Bielany przygotował wyjątkową zabawę. Na specjalnej strzelnicy, która stanie 12 lutego w pasażu galerii handlowej, będzie można sprawdzić swoje siły w rzucie do celu i zdobyć upominek dla bliskiej osoby.

Przy użyciu miękkich piłeczek uczestnicy zabawy spróbują przewrócić kolorowe puszki. Szczęśliwcy, którym uda się strącić wszystkie puszki w jednym rzucie, zdobędą wielką maskotkę – pluszowego misia. Taki prezent z pewnością ucieszy ukochaną osobę. Natomiast ci, którzy przewrócą puszki w dwóch lub trzech rzutach otrzymają mniejszą maskotkę.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zrobić zakupy w sklepach na terenie galerii handlowej. Każde wydane 50 zł to jeden rzut. Każdy może spróbować swoich sił na strzelnicy maksymalnie 3 razy. Warto się spieszyć, bo liczba nagród jest ograniczona.

O walentynkowe upominki będzie można zawalczyć w niedzielę 12 lutego w Parku Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6. Swoich sił na strzelnicy będzie można spróbować od godziny 12.00 do godziny 18.00. Regulamin zabawy dostępny jest na stronie www.auchanbielany.pl.

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ