Ziemkiewicz: KOD własnymi zadkami wspiera warszawskie władze miasta

ziemkiewicz23.jpg

Najpierw była sesja poświęcona walce z projektem PiS, które go jeszcze nie ma, ustalono referendum, na które pójdzie kolejną miliony złotych i 10% warszawiaków. Okazało się później, że pokrzywdzeni nie mogą wejść, po zasiadł Kijowski i ekipa. 110 miejsc i Jeszcze nie biją jak ORMO, ale aktyw robotniczy pisał listy, zarzucał intelektualistów listami. Tym zajmuje się teraz KOD, nie w formie papierowej, tylko fizycznie, własnymi zadkami wspierając władzę w Warszawie – powiedział w programie „Chłodnym okiem” Rafał Ziemkiewicz.

Aktyw robotniczy zwało się to za komuny, a teraz jest to KOD. Na nadzwyczajnej sesji rady Warszawy mieli się pojawić ludzie pokrzywdzeni przez tzw. reprywatyzację. Najpierw była sesja poświęcona walce z projektem PiS, które go jeszcze nie ma, ustalono referendum, na które pójdzie kolejną miliony złotych i 10% warszawiaków. Okazało się później, że pokrzywdzeni nie mogą wejść, po zasiadł Kijowski i ekipa. 110 miejsc i Jeszcze nie biją jak ORMO, ale aktyw robotniczy pisał listy, zarzucał intelektualistów listami. Tym zajmuje się teraz KOD, nie w formie papierowej, tylko fizycznie, własnymi zadkami wspierając władzę w Warszawie. Nie można było zająć wszystkich 110 miejsc, bo część musieli zająć urzędnicy z plakietkami radnych – komentował Ziemkiewicz.

– Zważywszy, że zamknięto panią reprywatyzującą kamienicę państwu Waltzom, to lęk pani HGW nie wiąże się bynajmniej z występami przed publicznością na sali sesyjnej – dodał.

– Albo nadzwyczajna kasta ludzka to jacyś tajni agenci Kaczyńskiego czy Ziobry, albo oni tacy są po prostu. Jak to jest, że gość, który jest sędzią i ma ogromne możliwości robienia przewałów, połasił się na pendrive’y i potem pokazywał ochroniarzom papiery, że jest sędzią. Teraz pewnie wyrobi sobie papiery, że jest „meszugene” i potem będzie sprawować obowiązki i orzekać dalej bez problemu, że byłby niepoczytalny – mówił Rafał Ziemkiewicz o przypadku sędziego, który miał kraść w jednym ze sklepów elektronicznych pendrive’y.

– Rasistowskie będzie pewnie określać „Hossa” Cyganem. Wymyślił złotą żyłę oszustw „na wnuczka”. Wyeksportował to i pytanie, gdzie płacił podatki, bo po tym ocenia się narodowość kapitału, który jak wiadomo – nie ma narodowości. Sędzia miał faceta, u którego przy zatrzymaniu w domu znaleziono kilkaset tysięcy złotych, w garażu dwa ferrari, faceta, który w przeszłości uciekł z więzienia i był ścigany przez 1,5 roku, i mówi, że „nie ma przesłanek do aresztowania”. 300 tys. złotych kaucji podobno „Hoss” przyniósł do sądu w reklamówce – skomentował publicysta sprawę zatrzymania i zwolnienia twórcy mafii „wnuczkowej”.

Źródło: Telewizja Republika

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj