Mieszkowski zatroskany o los Teatru Polskiego we Wrocławiu: „Morawski wyrządził wielką krzywdę polskiej kulturze narodowej”

Dziwnie o kulturze myślą posłowie .Nowoczesnej. Jeśli zajmują się nią sami jest w porządku, jeśli ktoś ma inne od nich zdanie jest źle.

Cezary Morawski nigdy nie powinien był zostać dyrektorem Teatru Polskiego we Wrocławiu. Wyrządził wielką krzywdę polskiej kulturze narodowej

—napisał na Twitterze Krzysztof Mieszkowski.

Przypomnijmy. Cezary Morawski został wybrany w konkursie na dyrektora Teatru Polskiego we Wrocławiu pod koniec sierpnia ub. r. Zastąpił na tym stanowisku Krzysztofa Mieszkowskiego, który jest posłem Nowoczesnej. Od początku sprawowania urzędu w teatrze trwa protest części zespołu artystycznego skupionej wokół Mieszkowskiego. Protest aktorów był wspierany przez KOD. Morawski nie mógł normalnie pracować i prowadzić placówki.

Wcześniej na Twitterze do Mieszkowskiego napisała Katarzyna Lubnauer.

Nowe władze teatru niszczą Twój dorobek. Z Teatru zostanie tylko budynek

Ubolewania Mieszkowskiego nad niszczeniem kultury narodowej przez Morawskiego w Teatrze Polskim nie znalazły zrozumienia wśród internautów.

polska kultura narodowa to porno aktorzy z Czech?

—pytają.

Krzywdą kultury polskiej są wszelkiej maści pajace mające się za awangardę

To świadczy tylko o stopniu zrozumienia przez Pana polskiej kultury narodowej.

Nie brakuje niewybrednych uwag internautów pod adresem posła Mieszkowskiego i jego zachowania w Sejmie.

źródło: wpolityce.pl

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. A propos kultury! Panie Mieszkowski! Nie rozmawia się przez telefon komórkowy z w czasie obrad Parlamentu i to na dodatek z Trybuny Sejmowej i Peep Show nie nazywa się sztuką teatralną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ