Ukradł zdrapki, licząc na wygraną

pieniadze 3_8.jpg

Policjanci z powiatu oleśnickiego zatrzymali młodego mężczyznę, który na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy popełniał przestępstwa przeciwko mieniu. Sprawca ukradł między innymi zdrapki. licząc na dużą wygraną. Straty jakie spowodował sięgają kilku tysięcy złotych. Za włamania i kradzieże grozi mu tym razem kara nawet do 15 lat więzienia ze względu na ewentualną tzw. recydywę.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Bierutowie ustalili i zatrzymali 26-letniego mieszkańca Oleśnicy, który na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy dokonał dwóch kradzieży i dwóch kradzieży z włamaniem. Policjanci zgromadzili materiał dowodowy, który potwierdził, że zatrzymany mężczyzna włamał się do jednej z kolektur na terenie Bierutowa skąd zabrał pieniądze i zdrapki o łącznej wartości około 6 tysięcy złotych. Zgromadzony materiał dowodowy świadczył również o dokonaniu włamania do budynku mieszkalnego, gdzie łupem padły elektronarzędzia. Kolejne przestępstwa, jakie udowodnili zatrzymanemu funkcjonariusze, to kradzież elektronarzędzi z pojazdu oraz kradzież kart bankomatowych.
Zatrzymany mężczyzna, już wcześniej był karany za podobne przestępstwa. Decyzją sądu 26-latek trafił na 3 miesiące do aresztu. Za popełnione przestępstwa grozi mu tym razem kara nawet do 15 lat więzienia ze względu na ewentualną tzw. recydywę.

Źródło: KPP w Oleśnicy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj