DJ Wika zaprasza na Walentynki do Wrocławia

Najsłynniejsza seniorka w Polsce poprowadzi dancing i opowie o swojej pasji. Będzie też Spotkanie Samotnych Serc, czyli speed-dating. Poznaj program Walentynek w Centrum Seniora Angel Care we Wrocławiu. Wstęp bezpłatny – trwają zapisy.

Walentynkowy dancing wystartuje 14 lutego punktualnie o godz. 17.00. 78-letnia DJ Wika rozgrzeje uczestników współczesną muzyką taneczną, jak również ponadczasowymi hitami. – DJ Wika sprawi, że będzie to wystrzałowy walentynkowy wieczór pełen atrakcji. Z kolei na co dzień zapraszamy do udziału w aktywnościach naszego  Klubu Seniora   mówi Michał Kowalski, dyrektor generalny Angel Care. Z DJ Wiką można spotkać się jeszcze przed dancingiem. Już o godz. 15.00 w Angel Care rozpocznie się jej otwarty wykład – „O miłości do muzyki”. Najstarsza i jedna z najbardziej popularnych DJ-ek w Polsce opowie o tym, jak rozpoczęła się jej niezwykła kariera. Zdradzi również, co robić, by w starszym wieku z energią realizować i odkrywać swoje pasje.

Speed dating dla seniorów

Tuż po wykładzie (o godz. 16.00) w Angel Care rozpocznie się Spotkanie Samotnych Serc. Będzie to speed dating, czyli szybkie randki dla seniorów. Dla uczestników będzie to doskonała okazja do poznania i nawiązania bliższych znajomości z osobami w podobnym wieku. Dodatkową atrakcją będą wspólne zdjęcia, również z DJ Wiką, które od razu zostaną wywołane. DJ Wika, czyli Wirginia Szmyt, w grudniu skończyła 78 lat. Przygodę z konsolą rozpoczęła dopiero kilkanaście lat temu, od wieczorków dla seniorów. Dziś jest jedną z najpopularniejszych polskich DJ-ek. Występuje na największych festiwalach w kraju, a jej dyskoteki, dancingi i imprezy taneczne łączą pokolenia w całym kraju. Będzie można się o tym przekonać w Walentynki w Centrum Seniora Angel Care.

Walentynki z DJ Wiką w Angel Care – program (obowiązują zapisy)

  • Wykład „O miłości do muzyki” – godz. 15.00 (zapisy pod numerem: 71 306 90 30)
  • Spotkanie Samotnych Serc – speed dating – godz. 16.00 (sala Klubu Seniora Angel Care)
  • Dancing – godz. 17.00-21:00  (zapisy pod numerem: 71 306 90 30)
  • Studio fotograficzne – godz. 17.00-21.00 (w przerwach miedzy występami)
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ