Pawłowicz: Hybrydową wojnę przeciwko Polsce toczy dziś – na śmierć – w zewnętrznym interesie,wykorzeniony z polskości wewnętrzny agresor

Krystyna Pawłowicz.jpg
fot:youtube

Hybrydową wojnę przeciwko Polsce toczy dziś – na śmierć – w zewnętrznym interesie,wykorzeniony z polskości wewnętrzny agresor,tj.połączone siły pokomunistyczno-lewackie i złodziejskie – napisała na Facebooku Krystyna Pawłowicz, poseł PiS, w słowach komentarza do zachowania opozycji po wypadku premier Beaty Szydło.

Nie wolno nam udawać,że nic się nie dzieje,że nie widzimy tego!PROSZĘ moich kolegów,wszystkich uczciwych Polaków o medialny i towarzyski BOJKOT ujawniających się bezwstydnie i ostentacyjnie barbarzyńców kulturowych,nienawistników i dziczy medialnej. NIE bierzmy udziału w spotkaniach i programach z takimi ludźmi. Nie uwiarygodniajmy ich! Miejmy godność!!! Oni złamali WSZELKIE cywilizacyjne standardy. ZACHĘCAJĄ DO ZBRODNI I PRZEMOCY,POCHWALAJĄ JĄ. Otwarcie cieszą się z nieszczęścia.SĄ ŹLI. Chyba na taką formę honorowego protestu jak BOJKOT zła stać nas?

Pozwólmy Polakom odróżniać dobro od zła! – dodała poseł Pawłowicz.

Źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ