22 osoby przesłuchane ws. wypadku premier Szydło

Beata Szydło nowa.jpg
Prokuratura Okręgowa w Krakowie przesłuchała 22 świadków wypadku, w którym ucierpiała premier Beaty Szydło. Lekarze zdecydują kiedy szefowa polskiego rządu opuści szpital.

– 22 osoby przesłuchano w śledztwie dotyczącym wypadku rządowej kolumny samochodów w Oświęcimiu. W poniedziałek krakowska prokuratura przejmie akta i podejmie decyzje o dalszych czynnościach – podał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Krakowie prok. Janusz Hnatko.

„Widziałem w tylnym lusterku zbliżające się auto, które jechało na sygnałach świetlnych” – miał zeznać 21-letni kierowca seicento, który w piątek uderzył w samochód wiozący Beatę Szydło.

Przypominamy, że premier Beata Szydło jest pod opieką lekarzy z Wojskowego Instytutu Medycznego. Premier przy pomocy Twittera przekazała: Wsparcie i słowa otuchy są niezwykłe. Dodają siły. Za każdy dobry gest z serca dziękuję! Czuję się dobrze. #DamyRadę. Wczoraj premier odwiedził szef MSWiA Mariusz Błaszczak, który przekazał, że premier czuje się nieźle.

Do wypadku z udziałem Beaty Szydło doszło w piątek o 18.30 w Oświęcimiu. Rządowa kolumna składająca się z trzech aut wyprzedzała fiata seicento, który po przepuszczeniu pierwszego zjechał w lewo i zderzył się z samochodem w którym jechała szefowa rządu.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj