Wyrusz w podróż przez Chiny

foto: mat prasowy

Na najbliższą sobotę Park Handlowy Auchan Bielany przygotował dla najmłodszych wiele niespodzianek. Będą mogli wziąć udział w warsztatach „Podróż przez Chiny”, w trakcie których poznają między innymi podstawy chińskiej kaligrafii i wykonają latawce. Wstęp wolny. 

Pod koniec stycznia Chińczycy świętowali rozpoczęcie nowego roku – roku Koguta. Najmłodszych, którzy chcieliby lepiej poznać kulturę i zwyczaje Chin, Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Palcem po mapie”.

Podczas kilkugodzinnych warsztatów dzieci wspólnie z rodzicami będą mogły wykonać chińskie latawce, a także fragment wielkiego chińskiego smoka, który potem wyruszy w podróż po pasażu galerii handlowej. Najmłodsi będą mogli również nauczyć się posługiwania pałeczkami. Nie lada wyzwaniem będą warsztaty kaligrafii, podczas których dzieci nauczą się kreślić chińskie znaki.

Warsztaty „Podróż przez Chiny” odbędą się w sobotę 18 lutego w Parku Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 13.00 i potrwają do godziny 18:00. Udział w zabawie jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ