Absurdalny apel Adama Mazguły

adam-mazgula_27274431.jpg
„Wzywam Beatę Szydło, Mariusza Błaszczak, Antoniego Macierewicza i Jacka Kurskiego do natychmiastowej dymisji, przeproszenie Polaków i usuniecie się z życia publicznego naszego kraju” – napisał na swoim Facebooku pułkownik Adam Mazguła, który zasłynął ze swojej skandalicznej wypowiedzi, w której nazwał stan wojenny „kulturalnym wydarzeniem”.

Pułkownik Adam Mazguła umieścił na swoim profilu na Facebooku absurdalny wpis, w którym nawołuje do usunięcia się z życia publicznego premier Beatę Szydło, Mariusza Błaszczaka, Antoniego Macierewicza, a także Jacka Kurskiego. Dalej jest jeszcze gorzej…

Wzywam do poddania się procedurom prawnym zmierzającym do przyjęcia odpowiedzialności za przestępstwa, których się dopuszczacie. Ilość przestępstw przeciwko Konstytucji RP, demokracji, poniżanie Polaków, niszczenie i ośmieszanie wojska, policji i innych służb państwowych, inwigilacji i kłamstw w stosunku do obywateli , przekracza wszelkie dopuszczalne normy, nie tylko prawne, ale zwykłej ludzkiej przyzwoitości – pisze Mazguła.

źródło: Telewizja Republika

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj