Policjanci zatrzymali podejrzanego o kradzież agregatu prądotwórczego z terenu budowy drogi S3

droga-autostrada-.jpg

Ukradł agregat prądotwórczy z terenu budowy drogi ekspresowej S3. Policjanci z Polkowic i Głogowa zatrzymali go i odzyskali maszynę o wartości 70 tysięcy złotych. Za kradzież mienia podejrzany odpowie teraz przed sądem.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach współpracując z policjantami z Głogowa ustalili i zatrzymali 33 -letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież mienia z terenu budowy drogi ekspresowej S3. Do zdarzenia doszło 5 lutego br. Sprawca ukradł wtedy agregat prądotwórczy wykorzystywany przy budowie nowej drogi. Straty oszacowano na kwotę 70 tysięcy złotych na szkodę jednej z firm.

W wyniku policyjnych działań mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W wyniku dalszych czynności związanych z tą sprawą funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie, które ukryte było na terenie jednej z posesji w powiecie głogowskim.
Policjanci nadal wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Podejrzany już usłyszał zarzut. Za kradzież cudzego mienia grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Polkowice

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj