Ukradł lampy halogenowe z boiska

football-stadium-1-1540703.jpg

Strzelińscy „kryminalni” ustalili i zatrzymali złodzieja lamp halogenowych z terenu boiska wielofunkcyjnego. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży i przyznał się do niego. Odzyskane przez policjantów lampy wróciły do właściciela. Ponadto podejrzany okazał się być poszukiwany przez strzeliński sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności za inne przestępstwo.

Za kradzież grozi mu teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z komendy powiatowej w Strzelinie zatrzymali 23-letniego mężczyznę w związku z kradzieżą lamp halogenowych z terenu boiska wielofunkcyjnego. Sprawca w styczniu br. ukradł 2 lampy halogenowe o wartości ponad 1500 złotych na szkodę Urzędu Gminy w Kondratowicach. Mieszkaniec powiatu strzelińskiego w dniu kradzieży wykorzystał fakt, że lampy były zamocowane na słupie, który przechylił się bardzo nisko nad ziemią z powodu silnych wiatrów.

Mężczyzna po kradzieży sprzedał skradzione lampy swojemu koledze.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego weryfikując i sprawdzając wszelkie informacje o tym przestępstwie, dotarli i zatrzymali podejrzanego o ten czyn. Mężczyzna przyznał się do kradzieży. Przedmioty odzyskane przez policjantów zostały zwrócone właścicielowi.
Ponadto zatrzymany okazał się być poszukiwany na podstawie postanowienia Sądu Rejonowego w Strzelinie i w tej chwili odbywa karę pozbawienia wolności za inne przestępstwo. Policjanci będą wyjaśniać jeszcze inne okoliczności związane z tą kradzieżą.
Przypomnijmy, że za kradzież grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Strzelinie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj