Już w sobotę Śląsk zagra z Wisłą Kraków

Wielkimi krokami zbliża się pierwszy mecz LOTTO Ekstraklasy 2017 roku na Stadionie Wrocław. A będzie to nie byle jakie starcie – Śląsk zagra z krakowską Wisłą. 

Po ostatnim remisie (Śląsk stracił bramkę w ostatniej minucie meczu) apetyty kibiców są rozbudzone. Liczymy, że na własnej murawie WKS zatrzyma 3 punkty.

Bilety

Udogodnieniem dla kibiców jest możliwość kupowania biletów w punktach Kolportera. Wejściówki na spotkania Śląska są już dostępne w czterech punktach Kolportera we Wrocławiu: przy ul. Oleśnickiej 27 i Nowowiejskiej 31/33 oraz w galerii Sky Tower na poziomie 0 i Alei Bielany. Docelowo fani Trójkolorowych będą mogli je kupować w ponad 20 punktach, zlokalizowanych na terenie województwa dolnośląskiego – poza Wrocławiem również m. in. w Legnicy, Dzierżoniowie, Bolesławcu, Nowej Rudzie, Kamieńcu Ząbkowickim, Świdnicy, Żmigrodzie, Bielawie, Strzegomiu, Oławie czy Jeleniej Górze.

Pluszak w pogotowiu

Uwaga kibice. Podczas pojedynku z Wisłą Kraków wesprzyjcie akcję: Pluszak w pogotowiu!

Śląsk Wrocław włącza się w akcję „Pluszak w pogotowiu”. Podczas meczu z Wisłą Kraków (18 lutego) na Stadionie Wrocław odbędzie się zbiórka pluszaków. Zabawki trafią do małych pacjentów Pogotowia Ratunkowego, dziecięcych oddziałów szpitalnych oraz fundacji. Dla dzieci karetka i szpital to zawsze trudne chwile i duży stres. By oszczędzić dzieciom strachu, każdy pacjent ma otrzymywać pluszaka. Niestety – dotychczasowe zapasy zabawek skończyły się i potrzeba nowych. Na pomoc przychodzi m.in. Śląsk Wrocław! Podczas meczu z Wisłą Kraków (18 lutego, godz. 18, Stadion Wrocław) będzie można wesprzeć akcję, przynosząc ze sobą pluszowe zabawki dla dzieci. Nie muszą to być nowe zabawki. Ważne, by przed oddaniem na tą szczytną akcję zostały wyprane.

źródło: wroclaw.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ