Bezdomna Kotka z gnijącą gigantyczną raną chce żyć! Wspieramy zbiórkę

Wrocławskie działki jakie są każdy wie. Jakie są tam koty, pewnie też. Każdy karmicel, każdy dobry człowiek wiedząc o głodnych i potrzebujących nie machnie ręką tylko będzie starał się zrobić ile się da by im jakoś ten byt często marny polepszyć. Kotki są karmione, zabezpieczane przed zimnem i deszczem, sterylizowane i leczone kiedy chorują. Tym razem było podobnie, że trzeba zareagować bo coś złego się dzieje.

Niestety Koteczka która na działkach była pod opieką Milady Ledóchowska-Muszyńska nie chciała wejść do klatki i wtedy została poproszona o pomoc w złapaniu niezastąpiona Magda Łazarska. Dzięki jej sprytowi udało się koteczkę złapać. Po złapaniu oczom ukazał się widok dramatyczny! 😞 Pełen cierpienia i ogromnego bólu… Na sygnale Kteczka została przetransportowana do kliniki by ratować jej życie. Życie na które zasługuje równie mocno jak każdy inny. Rana jest straszna, paskudna, śmierdząca i boląca. Nie wiadomo czy przeżyje. Nie ewiadomo czy będzie na tyle silna by się nie poddać 😞 Drodzy Państwo jako pojedyńczy człowiek bardzo trudno jest podołać każdemu ciepriącemu który wymaga pomocy, ale w grupie można wiecej.

Nie da się często w pojedynkę zawalczyć ze względu na ograniczajace nas środki finansowe. Ponieważ sytuacja zdrowotna Kotki jest bardzo dramatyczna i leczenie będzie trwało długo została poproszona o pomoc Fundacja o która nie raz i nie dwa pomogła w sytuacjach wymagających natychmiastowych reakcji. Fundacja która zgodziła się pomóc i udostępniła konto to Fundacja Stacyjka Maltusia
Z uwagi na to że opiekunka kotki codzonnie musiała opłacą jej pobyt i leczenie i zwyczajnie zabrakło jej już pieniędzy to bardzo prosimy o wsparcie finansowe na ratowanie życia i powrót do zdrowia:( Głęboko wierzymy, że razen jakoś wspólnie się uda.
Dwa razy dziennie Milada Ledóchowska-Muszyńska chodzi do Koteczki nosi opatrunki i jedzenie. Karmi ją, czule głaska by się Koteńka nie poddała 🙁

Bardzo prosimy. Bardzo!
Pomożecie? Konta użyczyła nam:
Fundacja STACYJKA MALTUSIA ♥
nr konta – 63 1060 0076 0000 3300 0084 6817 (Bank BPH)
koniecznie w tytule – darowizna dla Pysi ♥

źródło: Bezdomna Kotka z gnijącą gigantyczną raną chce żyć!

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ