Telewizyjny wróżbita pedofilem?

fot. pexels.com

12 lat pozbawienia wolności grozi 37-latkowi z Warszawy, który podejrzany jest o przestępstwa o charakterze seksualnym z udziałem małoletnich. Chodzi o popularnego kiedyś telewizyjnego wróżbitę, Sylwestra B. Rozpracowali go policjanci dzięki informacjom przekazanym przez Pomoc Społeczną.

Jeden z pracowników socjalnych w Bydgoszczy ustalił, że dwie małoletnie mieszkanki tego miasta spotykały się ze starszym mężczyzną. Z ustaleń pracownika wynikało, że kontakty te miały charakter seksualny.

Podczas pracy operacyjnej udało się ustalić, że pokrzywdzonych dziewczynek było aż pięć. Ze zgromadzonych przez funkcjonariuszy materiałów wynika, iż jedna koleżanka wciągała w proceder kolejną. Wszystkie dobrze się znały. Podejrzany przyjeżdżał do Bydgoszczy z Warszawy. Wówczas dochodziło do tzw. spotkań sponsorowanych

powiedziała w rozmowie z WawaLove.pl st. asp. Lidia Kowalska z biura prasowego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Warszawscy funkcjonariusze namierzyli i zatrzymali wróżbitę w jego mieszkaniu, gdzie zabezpieczono komputery oraz nośniki danych. Po wstępnym sprawdzeniu okazało się, że na tych urządzeniach znajdują się materiały pornograficzne z udziałem osób małoletnich. 37-letni mieszkaniec Warszawy został przewieziony do Bydgoszczy, gdzie trafił do policyjnego aresztu. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawiono mu łącznie pięć zarzutów przestępstw o charakterze seksualnym z udziałem osób małoletnich.

Policjanci proszą, by osoby, którą mogą udzielić pomocy w tej sprawie, zgłaszały się z informacjami do Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Policjanci gwarantują anonimowość.

źródło: niezalezna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj