Eurowizja 2017: Do Kijowa pojedzie Kasia Moś

foto: mat. prasowy

W sobotę wieczorem odbył się finał krajowych eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji 2017, który odbędzie się w tym roku w maju w Kijowie. Decyzją widzów TVP i jury w składzie Alicja Węgorzewska, Włodek Pawlik, Robert Janowski, Krzesimir Dębski i Maria Sadowska Polskę będzie reprezentować Kasia Moś  z piosenką ​”Flashlight”.

Tegoroczny finał konkursu Eurowizji 2017 odbędzie się w dniach 9-13 maja w Kijowie. W sobotę widzowie TVP wspólnie z jury w składzie Alicja Węgorzewska, Włodek Pawlik, Robert Janowski, Krzesimir Dębski i Maria Sadowska wyłonili zwyciężczynię krajowego etapu. Jurorzy jednomyślnie uznali, że Polskę powinna reprezentować Kasia Moś z piosenką  ​”Flashlight”. Drugie miejsce zajęła Isabell Otrębus-Larsson, a trzecie – Rafał Brzozowski.

Impreza odbędzie się w tym roku 13 maja w Kijowie o godz. 21. Poprzedzą ją dwa półfinały – 9 i 11 maja. Reprezentantka Polski wystąpi w pierwszym z nich. W ubiegłym roku Polskę reprezentował Michał Szpak, który ostatecznie zajął ósme miejsce.

 

źródło: niezalezna.pl
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ