Wałęsa: „Nie spocznę i nie zaprzestanę , aż Tych ludzi dosięgnie prawda i sprawiedliwość…”

Lech Wałęsa.jpg

Pan Lech Wałęsa kolejny raz zadziwia…. już nie wiadomo nawet kogo! Jego kolejny post na Facebooku wskazuje, że były prezydent nie wie totalnie jak wyjść z twarzą z całej plątaniny kłamstw, w jakie popadł Wałęsa. Tak się dzieje właśnie wtedy, kiedy człowiek nie potrafi przyznać się do winy!

Wałęsa napisał:

„Tego nie można tak zostawić. Długie lata walczyłem, płaciłem wysoką cenę, traciłem trzy razy miejsce pracy, traciłem prawo jazdy, wiele razy siedziałem w areszcie, poddany byłem wiele razy rewizji osobistej i mieszkalno-rodzinnej, na wszystko są dowody i świadkowie.

Przełożeni w miejscach pracy mieli wiele kłopotów powodowaną moją antykomunistyczną działalnością, kiedy nie chcieli mnie zwalniać, czy karać.

Nikt ich oto nie zapytał i nikt ich za to nie przeprosił i nikt im nie podziękował. Miałem szczęście do dobrych patriotycznych przełożonych szczególnie w ZREMBIE , czy w Elektromontażu.

Tacy ludzie jak Kaczyński, Macierewicz, Gwiazda. Rydzyk, Cenckiewicz,.Wyszkowski robią wszystko by to nie zauważyć, by to podważać, by to zniszczyć. Prawda, fakty dowody, a nawet prawomocne wyroki sądowe ich nie obowiązują.

Latami gromadzili, dopasowywali argumenty by kłamstwo w prawdę zamienić. Sprawa teczek Kiszczaka to kolejna prowokacja.

Należy zacząć od sprawdzenia przez niezależnych grafologów listu Kiszczaka i całej tej paszkwilanckiej teczkowej prowokacji.

To nawet fa……. tak daleko w prowokacji się nie posuwali.

Nie spocznę i nie zaprzestanę , aż Tych ludzi dosięgnie prawda i sprawiedliwość .L. Wałęsa”

Co najbardziej znamienne, największymi zwolennikami i obrońcami Wałęsy są dziś ludzie, którzy kilka lat temu gardzili nim jak nikt inny. A sam „Bolek” … No cóż, zostaje mu tylko taka forma przekazu siebie jaka wyłania się z powyższego postu. Nic tylko patrzeć na kolejny ….

Źródło: Facebook / Telewizja Republika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ