Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław 2017 już w nabliższy weekend!

Gościom Targów zaprezentuje się ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy. Zaprezentują się między innymi regiony turystyczne, uzdrowiska, biura podróży, hotele i propagatorzy wszelkich atrakcji turystycznych. Stoiska te odwiedzają tysiące Wrocławian i mieszkańców Dolnego Śląska. Specjalnie dla Państwa planujemy liczne atrakcje: wystawę dinozaurów, makiety kolejek, stanowisko z wirtualną rzeczywistością (VR) oraz wiele konkursów z nagrodami.

Już kolejny raz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego występuje w roli współorganizatora MTT. Stoisko UMWD jest co roku jednym z najliczniej odwiedzanych punktów Targów. Mamy nadzieję, że i tym razem będzie podobnie. Szczególnie, że UMWD przygotowuje Strefę Atrakcji Dolnego Śląska, która w głównej mierze stworzona będzie przez Państwa, gdyż każdy może zgłosić swoje propozycje i atrakcje. Dolny Śląsk jest piękny – będzie się działo!

Rokrocznie, jedną z najważniejszych atrakcji MTT we Wrocławiu jest Festiwal Podróżników, czyli spotkania z globtroterami i ludźmi, których życie jest niekończącą się podróżą. Wraz z naszymi gośćmi udamy się do Meksyku, Czarnobyla, na Filipiny i do miejsc, które są marzeniem wielu z nas. Niespodzianka czeka również dzieci, bo będą miały niepowtarzalną okazję, aby spotkać Szymona Radzimierskiego – dziesięcioletniego łowcę przygód, który podróżuje po najdzikszych zakątkach świata, pisze bloga, a do tego wydał właśnie swoją pierwszą książkę! Nasz gość specjalny spędzi z nami aż dwa dnia (25-26.02) i dodatkowo w sobotę (25.02) wystąpi ze swoją autorską prelekcją. Najmłodsi nie powinni tego ominąć!
Festiwal Kulinarny, kolejny ze sztandarowych wydarzeń MTT, czyli podróż dookoła świata przez smaki, kuchnie i zwyczaje. Sztuka kulinarna, degustacje, prezentacje, konkursy, stoiska z najlepszymi lokalnymi wyrobami i kucharze, którzy na oczach odwiedzających tworzyć będą wyjątkowe dania. Smakosze będą zachwyceni! Szczególnie, że będą mieli okazję skosztować kuchni japońskiej, amerykańskiej oraz francuskiej!
Rok 2017 będzie dla Wrocławia bardzo ważny, w końcu już za kilka miesięcy rozpoczną się z naszym mieście Igrzyska Sportów Nieolimpijskich – The World Games. Aby przybliżyć ideę tego wydarzenia oraz dyscypliny, w których będą rywalizować sportowcy, na MTT przygotowanie zostanie specjalne stoisko – z grami, konkursami i interaktywnymi atrakcjami dla każdego.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ