-1.1 C
Wrocław
Tusk i Kopacz latali do Berlina samolotem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Tusk i Kopacz latali do Berlina samolotem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

fot: youtube

Politycy Platformy Obywatelskiej podnoszą jazgot na temat przelotów premier Beaty Szydło rządowym samolotem? Sami powinni się wstydzić! Portal wPolityce.pl  dotarł do informacji, z których wynika, że we wrześniu 2010 ówczesny premier Donald Tusk i minister zdrowia Ewa Kopacz użyli samolotu ratowniczego Lotniczego Pogotowia Ratunkowego jako powietrznej taksówki do… Berlina. Samolot pełnił dyżur ratowniczy w Warszawie i miał ratować ludzkie życie w razie wypadku lub innej pilnej potrzeby. Tą „potrzebą” okazała się wizerunkowa pokazówka Tuska i Kopacz.

Lot miał miejsce 26 września 2010. Samolot LPR Piaggio P.180 o znakach SPMXHwzbił się z lotniska w Warszawie i przeleciał do Gdańska. Tam na pokład wsiadł Donald Tusk i wspólnie z Ewą Kopacz przelecieli do Berlina. Co szokujące, samolot, miał tego dnia pełnić dyżur ratowniczy! Tymczasem przez cztery godziny samolot nie mógł wykonywać lotów ratowniczych ze względu na wycieczkę Tuska i Kopacz do Berlina.

PODZIEL SIĘ

6 KOMENTARZE

  1. Fałszywe ,zakłamane towarzystwo i w dodatku głupie,bo mając za plecami swoje przewinienia powinni chociaż nie wychylać się z negowaniem wszystkiego co dotyczy opozycji

  2. Pani Danuto trudno to co pani pisze czytać . Jest pani zapewne katolikiem i nie wypada komuś życzyć złego i wyzywać . Nie pisze pani jaki grzech popełniła czy tan ,że była w Moskwie i oglądała zwłoki po katastrofie kiedy żaden z pisowskich katolików nie chciał uczestniczyć a niektórzy wręcz uciekali / Macierewicz / .

    • Pojechała tam ,żeby przekopać ziemię na metr w głąb.Dopilnowala też ,żeby zamiast zwłok wróciły śmieci w workach foliowych w trumnach.

    • Tak naoglądali ciał, że resztę pożniej po pogrzebach wykopywali z ziemi. Tak się opiekowali ciałami, że Ruscy gasili papierosy na tych ciałach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ