Wjechał samochodem na teren skateparku – przyczyną nadmierna prędkość

Na terenie Bolesławca doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci, nastolatek prowadząc samochód nagle zjechał z drogi, a następnie wjechał na teren skateparku. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Przyczyną tego zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Funkcjonariusze apelują do wszystkich kierowców o rozwagę, zdrowy rozsądek i jazdę zgodną z przepisami.

Do zdarzenia doszło na początku tygodnia około godz. 11.00. Jak ustalili policjanci kierujący pojazdem osobowym stracił panowanie nad autem, w wyniku, czego wjechał na teren skateparku. Na szczęście w chwili zdarzenia na placu nie było żadnych osób. Kierowca nie został ranny, choć sytuacja wyglądała groźnie. Uszkodzeniu uległo ogrodzenie oraz konstrukcje metalowe skateparku. Na miejscu czynności w tej sprawie wykonywali funkcjonariusze ruchu drogowego, którzy ukarali 18-letniego kierowcę mandatem.
Policjanci apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze może być przyczyną tragedii.

Źródło: KPP w Bolesławcu

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ