Polska nastolatka powiesiła się w brytyjskiej szkole, bo nie wytrzymała rasistowskich ataków!

policja.jpg

Ten dramat pokazuje, że Polacy na Wyspach Brytyjskich mają coraz ciężej. Właśnie ujawniono szczegóły śledztwa samobójstwa 16-latki Dagmary Przybysz, która przyjechała z rodzicami do Anglii 10 lat temu. Nastolatka powiesiła się w szkolnej toalecie w mieście Redruth. Przyczyna? Rasistowskie ataki koleżanek ze szkoły!

Policyjne śledztwo, które trwa od kilku miesięcy, ujawniło, że dziewczynka w internecie żaliła się, że koleżanki i koledzy ze szkoły dokuczają jej, że jest Polką i że są rasistami.

Nie wiadomo czy Dagmara coś wspominała swoim rodzicom. Faktem jest, że dziewczyna w końcu nie wytrzymała i postanowiła się zabić. Powiesiła się w szkolnej toalecie.

Brytyjska policja zebrała już sporo zeznań, z których wynika, że Dagmara notorycznie była upokarzana przez swoje pochodzenie, a dokuczała jej grupa koleżanek. Doszło między nawet nimi do przepychanki.

Źródło: se.pl / Telewizja Republika.pl

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. A moze młodociani zwyrodnialec ja powiesili? Dlaczego miałaby to robic w szkolnej toalecie, a nie w domu? To ze sugeruje samobójstwo mamy przyjmować za pewnik, bo tak wygodniej.

  2. Tragiczna historia,tylko skonczcie z tym belkotem o rasizmie.Nie rozumiecie podstawowych pojec. Jak mozna byc rasista w stosunku do swojej rasy?.Chyba ze dokuczaly jej murzynki Bambo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ