Donald Trump mocno krytykuje FBI

fot: youtube

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump krytycznie odniósł się na Twitterze do działań FBI, które, jego zdaniem, nie są zdolne zatrzymać osób odpowiedzialnych za przecieki związane z bezpieczeństwem narodowym USA.

„FBI jest całkowicie niezdolne do zatrzymania osób odpowiedzialnych za przecieki dotyczące bezpieczeństwa narodowego” – napisał na Twitterze Trump. Prezydent dodał, że Federalne Biuro Śledcze „nie potrafi nawet znaleźć autorów przecieków w samym FBI”. Trump podkreślił, że przenikanie do mediów niejawnych informacji może przynieść niszczące skutki dla Stanów Zjednoczonych i zaapelował wyraźnie o konieczność znalezienia osób odpowiedzialnych za przecieki informacyjne.

 Jak informują amerykańskie media, tweety prezydenta Trumpa są pewnego rodzaju dopełnieniem żądania, z jakim do władz FBI zwrócił się niedawno wysoki przedstawiciel Białego Domu, Reince Priebus. Priebus zwrócił się do FBI o zakwestionowanie medialnych doniesień, które mówiąc o kontakcie doradców Trumpa z agentami rosyjskiego wywiadu w okresie wyborów prezydenckich w USA.
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ