Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania wpadł w ręce legnickich policjantów

radiowoz.jpg

Najbliższe 1,5 roku spędzi w zakładzie karnym młody mężczyzna, zatrzymany przez legnickich policjantów. Zatrzymany był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu. Mężczyzna ponad 3 lata ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, przebywając poza granicami naszego kraju. Teraz trafił do policyjnego aresztu, skąd dalej będzie przekazany do zakładu karnego.
Policjanci Rewiru II Dzielnicowych Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, w wyniku podjętych działań, zatrzymali mężczyznę, za którym wydano Europejski Nakaz Aresztowania.

Do zatrzymania doszło 23 lutego br. około godziny 20.00 po tym, jak policjanci Rewiru II Dzielnicowych legnickiej komendy miejskiej patrolując miasto, na jednej z ulic zauważyli młodego mężczyznę, który z wyglądu przypominał im osobę poszukiwaną. Podczas kontroli potwierdzili, że 23 – letni, mieszkaniec Legnicy poszukiwany jest Europejskim Nakazem Aresztowania.

Zatrzymany mężczyzna, ponad 3 lata ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, przebywając poza granicami naszego kraju. Zatrzymany był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu. Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu, skąd trafi do zakładu karnego. Tam spędzi najbliższe 1,5 roku.

(źródło – KMP Legnica)

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ