Cały Chrobry w jednym miejscu

Fot. Chrobry Głogów

Tradycyjnie na tydzień przed ligą w Głogowie odbyła się prezentacja Chrobrego. Podczas już jedenastej edycji klub pokazał swoją liczną armię zawodników – 700 małych i starszych piłkarzy, piłkarki i cheerleaderki.

Najmłodsi mieli 5 lat, najstarsi, oldboje, ponad 50. Obserwował to komplet publiczności. W sumie ponad 1500 osób zgromadzonych w hali.

Prezentację urozmaiciły występy klubowych cheerleaderek, młodych wokalistek oraz mecz pokazowy. Miała ona ponadto wymiar charytatywny, bo zadedykowano ją chorującej mamie jednej z cheerleaderek. Dzięki hojności kibiców, udało się zebrać ponad 4000 zł.

Kulminacją jest jednak od zawsze zaprezentowanie się zawodników. Byli oldboje, początkujące piłkarki, wszystkie ligowe grupy młodzieżowe, Akademia Piłki Nożnej, trzecioligowe piłkarki, czwartoligowe rezerwy i pierwszoligowcy. W sumie klub pochwalił się ponad trzydziestoma grupami i łącznie ok. 700-osobową, sportową załogą. To rekordowa liczba.

Po prezentacji odbyło się dłuższe i jeszcze bliższe spotkanie z pierwszym zespołem. Były plakaty, zdjęcia i autografy. Natomiast przed halą pokazali się kibice, którzy zaprezentowali oprawę z wykorzystaniem pirotechniki. Tym samym piłkarski rok w wykonaniu Chrobrego oficjalnie został otwarty. W nim dwa sportowe wyzwania, utrzymanie 1 ligi i próba awansu do Centralnej Ligi Juniorów.

źródło: dolny-slask24h.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ