W czwartek w Warszawie dojdzie do spotkania przywódców krajów Grupy Wyszehradzkiej

grupa wyszengradzka.jpg

– Potwierdzam tę informację. W czwartek w Warszawie dojdzie do spotkania przywódców krajów Grupy Wyszehradzkiej. To spotkanie będzie preludium przed zbliżającym się szczytem w Brukseli, jak i szczytem rzymskim – powiedział podczas konferencji prasowej rzecznik prasowy rządu, Rafał Bochenek.

Podczas konferencji prasowej, która obyła się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Rafał Bochenek poinformował także m. in. o tym, że „w środę o 13:00 odbędzie się ważna konferencja związana z szeregiem działań, które od wielu miesięcy podejmuje rząd premier Szydło – działań humanitarnych, które są związane z pomocą, jaką dostarczamy, świadczyć na rzecz osób, które są osobami poszkodowanymi w wyniku działań wojennych, chociażby na terenie Syrii”.

– Zostanie ogłoszona i zainaugurowana współpraca ze stroną kościelną w ramach kolejnych działań humanitarnych, które będą podejmowane. W środę pani premier ten projekt zainauguruje – dodał rzecznik prasowy rządu premier Beaty Szydło.

Rafał Bochenek przekazał także informację, że 1 marca, w Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych premier Beata Szydło spotka się z weteranami.

źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ