Basen przy Wejherowskiej: cennik

basen.jpg

Wiemy ile trzeba będzie zapłacić za wejście na baseny przy ul. Wejherowskiej we Wrocławiu. Ceny wahają się od 15 do 22 złotych.

Już 4 marca będzie można odwiedzić nową pływalnię przy ul. Wejherowskiej. Jednak do wody wrocławianie wskoczą dopiero 5 marca. W sobotę przewidziano uroczyste otwarcie i pokazy sportów The World Games.

Budowa krytej pływalni, a także modernizacja otwartych kąpielisk przy ul. Wejherowskiej to inwestycja, która kosztowała łącznie 68 mln złotych, przy czym Ministerstwo Sportu i Turystyki dofinansowało ją kwotą 23,5 mln złotych. Patronem obiektu został Marek Petrusewicz, pierwszy polski rekordzista świata w pływaniu i olimpijczyk z Helsinek (1952).

W czasie 10. Światowych Igrzysk Sportowych – The World Games 2017 (20-30 lipca) obiekt stanie się areną rywalizacji w trzech dyscyplinach: sportowym ratownictwie wodnym i pływaniu podwodnym (pływalnia kryta) oraz kajak polo (pod gołym niebem).

W niedzielę będzie można wypróbować samemu nowych pływalni i atrakcji dodatkowych.

Bilety, godziny otwarcia

Od poniedziałku, 6 marca, wystartuje codzienny program pracy pływalni. Za najtańszy bilet na godzinę pływania zapłacimy 18 zł  (15 ulgowy), najdroższy będzie nas kosztował 22 zł.


* bilet ulgowy – przysługuje dzieciom i młodzieży uczącej się w wieku 4-19 lat, osobom powyżej 65 rż., niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o niepełnosprawności i opiekunom osoby niepełnosprawnej wymienionej w orzeczeniu.
** bilet rodzinny – min. 3 osoby, w tym max. 2 osoby dorosłe (dzieci do lat 19).
*** Karta Rodzina Plus – -50% zniżki od ceny biletu wstępu (bilet normalny i ulgowy) dla osób posiadających ważną Kartę Rodzina Plus

źródło: wroclaw.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ