Pobudka, wiosna idzie! Wyjdź jej na spotkanie!

Zimowa aura sprawiła, że stałeś się osowiały, mniej chętny do wszelkiego rodzaju aktywności, a wolny czas wolisz spędzać w domowym zaciszu? Pobudka, wiosna idzie! A nowa pora roku to nowa energia i nowe możliwości. Dlatego Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza w dniach 4 – 19 marca po wspaniałe nagrody dla zdrowia i urody!

Dzień zaczyna być coraz dłuższy więc wiosna już wkrótce zapuka do naszych drzwi. Ale zanim to nastąpi, warto się przygotować, nabrać siły i energii oraz pożegnać suchą, zimową skórę. Dzięki nagrodom w wiosennym konkursie, który startuje 4 marca w Parku Handlowym Auchan Bielany będzie można poczuć moc zbliżającej się nowej pory roku! Do zdobycia weekendowe pobyty w hotelu SPA oraz zestawy kosmetyków marki Lirene.

Co zrobić, żeby zdobyć nagrody i wyjść naprzeciw wiośnie? Wystarczy od 4 do 19 marca zrobić zakupy w sklepach galerii za min. 50 złotych i podać liczbę nagród umieszczonych w przezroczystej gablocie. Uczestnik konkursu wpisuje „zwycięską” jego zdaniem liczbę na kuponie, składa w urnie i czeka już tylko na wyniki konkursu.

Główna nagrodą są dwuosobowe wyjazdy do SPA o wartości 2500 złotych. Do wygrania również zestawy kosmetyków o wartości 500 złotych i 200 złotych. Także jest o co powalczyć! A to nie wszystko! Dodatkowo, dla pierwszych 200 osób, które oddając głos pokażą paragon za zakupy na terenie galerii za min. 300 zł słodki upominek w formie czekoladek.

Wiosenny konkurs odbędzie się od 4 do 19 marca w Parku Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6. Punkt Obsługi Konkursu czynny będzie w soboty i niedziele od 10:00 do 20.00, a od poniedziałku do piątku od 14.00 do 19.00. W konkursie nie biorą udziału paragony z hipermarketu. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona w czwartek 23 marca o godz.12.00 na stronie www galerii oraz na profilu facebook. Nagrody będzie można odebrać w galerii 25 marca w godzinach od 13.00 do 18.00 Szczegóły w regulaminie konkursu na www.auchanbielany.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ