Uszkodzili samochód i pobili taksówkarza ponieważ zostali przez niego wyprzedzeni

taxi.jpg

Policjanci z Głogowa zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy swoją złość i agresję postanowili wyładować na kierowcy taksówki. Jak się okazało powodem ich brutalnego zachowania miało być tylko to, że wcześniej podczas jazdy samochodem zostali przez niego wyprzedzeni. Podejrzewani uszkodzili samochód i pobili kierowcę.

Obaj mężczyźni po zatrzymaniu przez funkcjonariuszy trafili do policyjnego aresztu. O ich dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

W ubiegły weekend około północy kierowca głogowskiej taksówki wyprzedził samochód marki BMW, w którym znajdowało się kilku młodych mężczyzn. Jak ustalili policjanci sytuacja ta ewidentnie nie spodobała się 21-letniemu kierowcy. Bez namysłu od razu podjął on próbę wyjaśnienia sprawy i pojechał za taksówką. Gdy doszło do zatrzymania obu pojazdów, kierujący wraz ze swoim 25-letnim kolegą ruszyli w stronę kierowcy taksówki. Swój gniew wyładowali najpierw na samochodzie, który uszkodzili, a następnie na kierowcy, którego pobili.

Mężczyźni bezpośrednio po zdarzeniu zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy w policyjnym areszcie.
O ich dalszym losie zdecyduje teraz sąd. W świetle obowiązujących przepisów grozić im może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ