Działaczka SLD o Żołnierzach Wyklętych: Mordowali dzieci w kołyskach, byli nierobami i … pedofilami!

sld 111.jpg
Pani Justyna Klimasara, działaczka SLD postanowiła podzielić się swoją opinią o Żołnierzach Niezłomnych (Wyklętych). Jak przystało na działaczkę partii, która ma dziedzictwo w komunie, pani posłanka napisała, że Żołnierze Wyklęci to bandyci, pedofile i nieroby! Miejmy nadzieję, że spotka Panią Klimasarę odpowiednia kara za taką wypowiedź!

Klimasara napisała o Żołnierzach Wyklętych: „Wśród Wyklętych było mnóstwo bandytów, ale też dzieciobójców i pedofilii! Mordowali także! niewinne dzieci, wspominają ich ludzie bezduszni… Wyklęci byli nierobami, którzy zamiast odbudowywać swój kraj i pracować, woleli pochować się w lasach i napadać uczciwych obywateli!”.

By nie było, nawet portal wp.pl zapytał Panią Justynę skąd ma taką wiedzę o Żołnierzach Niezłomnych. A ona na to, że z książki „Żołnierze Niechciani” Tadeusza Opieki, z gazet oraz …. z portali internetowych („Przegląd” i trybuna.eu). I tak np. Pani Klimasara twierdzi, że zarzut pedofilii jest prostą konsekwencją „szeroko opisywanego” faktu, że Wyklęci dokonywali gwałtów. I to na osobach w różnym wieku.

Pani Klimasara powinna dostać odpowiednią karę za takie wypowiedzi.

źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Źeby tak pisać,naleźy mieć pewną wiedzę…..być świadkiem czegoś…..Czy ta pani była świadkiem???…..nie mogła być bo pewnie jeszcze wtedy nie było jej na świecie!Dzisiaj to takie czasy…..taka wolność słowa…..taka demokracja! źe piszą wszyscy…..wszystko…niewaźne czy prawdziwe!Nie ma źadnych dokumentów na to co ta pani pisze!Natomiast pisze się teź …o historii bardzo nam bliskiej !…i zaprzecza faktom, mimo źe sa dokumenty….zyją świadkowie.O czasy…o obyczaje….chce sie powiedzieć!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ