Podsumowanie akcji charytatywnej dedykowanej Kaspianowi

Równo tydzień temu, dzięki uprzejmości Ośrodka Konferencyjno – Wypoczynkowego Krucze Skały z Karpacza rozpoczęliśmy licytację charytatywną, z której cały dochód trafić miał do małego Kaspiana i jego rodziców.

Przypomnijmy. Pięciolatek z Piechowic cierpi na autyzm dziecięcy. Ta choroba bez zastosowania odpowiedniego leczenia oraz rehabilitacji prowadzi do kompletnej niesamodzielności chorego.

W tej sytuacji Pani Milena, mama Kaspiana zgłosiła się do klubu z prośbą o pomoc. Biało – Niebieska rodzina Karkonoszy podjęła wyzwanie i po raz kolejny nie ma się czego wstydzić ! W zakończonej przed chwilą licytacji udało się nam ostatecznie osiągnąć kwotę 1100 złotych !

Najwyższą kwotę zaproponował Pan Marcin Kaflik z Cieplic, któremu serdecznie gratulujemy. Nie wiemy jeszcze czy przekaże komuś zaproszenie, czy sam na tydzień przeniesie się z Cieplic do Karpacza ;). Zgodnie z naszymi informacjami mama wraz z chłopcem przebywają obecnie we Wrocławiu.

Zwycięska oferta padła już dobę po starcie aukcji, w których udział wzięły 4 osoby. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyniku serdecznie, w imieniu Klubu oraz Rodziców i Kaspiana dziękujemy. Przypominamy jednak, że to nie koniec. Kaspianowi można pomóc poprzez oddanie 1% swojego podatku, wysłanie sms, bądź wsparcie darowizną. Klub pracuje również nad kolejną aukcją charytatywną. Szczegóły niebawem.

Link do strony poświęconej Kaspianowi znajdziecie tutaj.

Konrad Ambroży

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ