Kontrmanifa w obronie dzieci

aborcja.jpg

Na stronie organizatora czytamy, że:

przy pręgierzu staną niedojrzali moralnie i emocjonalnie lewicowi aktywiści. W swoim manifeście żądają m. in. aborcji na żądanie.

Na czele takich organizacji stoją ludzie pokroju Wandy Nowickiej, która przez lata kierowała skrajnie lewicowymi organizacjami zasilanymi kilkusettysięcznymi grantami od firm zarabiających na dostarczaniu aborcji lub środków służących do jej wykonywania.

Rocznie na świecie dokonuje się 53 milionów aborcji, z powodu powikłań umiera 50 – 100 tys kobiet.
92% dręczy poczucie winy, 65% ma tendencje samobójcze.

Organizacja Narodów Zjednoczonych wskazuje, że w światowej populacji już teraz brakuje 200 milionów dziewcząt, które padły ofiarą aborcyjnej selekcji ze względu na płeć lub dzieciobójstwa.

Aborcja pociąga za sobą dyskryminację i śmierć kobiet, w tym również śmierć matek. Wyraźnie wskazują na to dane Banku Światowego i Światowej Organizacji Zdrowia. W Polsce, odkąd w 1993 roku ograniczono dostępność aborcji, wskaźnik śmiertelności okołourodzeniowej matek spadł pięciokrotnie!; Dane Światowej Organizacji Zdrowia jasno pokazują, że w efekcie poziom śmiertelności okołourodzeniowej w Polsce jest dwukrotnie niższy niż w Niemczech, trzykrotnie niższy niż w Anglii i blisko pięciokrotnie (!) niższy niż w Stanach Zjednoczonych.

Stań z nami po stronie prawdy!

Wrocław, rynek 1

5 Marca 12:45 – 14:00

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ