Wiosna w Nowym Rynku należeć będzie do kobiet

mat. prasowy

Jak zmienić wygląd, nauczyć się nowych umiejętności, odświeżyć zawartość szafy? Marcowa Strefa Kobiet będzie sprzyjać wiosennym przemianom. Porady trenera rozwoju osobistego, stylisty, eksperta kosmetologii, nauka samoobrony już od 7 marca.

W marcu Nowy Rynek zaprasza na trzy wiosenne Strefy Kobiet, czyli spotkania dla pań, które poświęcone są wszystkiemu co dla nich ważne.

7 marca – warsztat „Czas na nowe początki”

Gościem pierwszego wydarzenia (7 marca, godz. 18.00) będzie Alicja Rudnicka, inicjatorka spotkań dla kobiet, organizatorka konferencji dla businesswomen, założycielka popularnej platformy internetowej Szpilki po godzinach. W ramach warsztatów „Czas na nowy początek” udowodni uczestniczkom, że bez względu na wiek, pochodzenie i statut materialny, w każdej chwili mogą nadać swojemu życiu nowy bieg.

14 marca – policyjna lekcje samoobrony

Kolejna Strefa Kobiet odbędzie się tydzień później – 14 marca o godz. 18.00. Tym razem uczestniczki staną przed szansą nauczenia się samoobrony. Zajęcia poprowadzi Beata Sosulska-Baran, starszy sierżant Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. – Każda z Pań, która przystąpi do warsztatów zdobędzie ogromny zakres wiedzy oraz technik, które wzbogacą ich własny, praktyczny warsztat obronny, co przełoży się na wzrost ich bezpieczeństwa – mówi Anna Szlaga, marketing manager Nowego Rynku. To nie jedyna atrakcja przygotowana na ten dzień. Panie będą mogły wziąć udział w wyjątkowym konkursie, w którym do wygrania będzie metamorfoza o wartości 1000 zł. Laureatka z pomocą fryzjera i wizażysty odmieni swoje oblicze. Z kolei stylistka personalna zaprosi na indywidualne zakupy. Podczas spotkania przedstawi trzy propozycje stylizacji – biznesową, casualową i wieczorową.

25 marca – warsztat „Jak poprawić niedoskonałości natury”

Ostatnia marcowa Strefa Kobiet odbędzie się 25 marca o godz. 16.00. Tym razem gościem spotkania będzie Małgorzata Ruprich, prodziekan kierunku Kosmetologia na Wydziale Medycznym w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej, autorka publikacji naukowych, wykładowca akademicki. Ekspert podpowie uczestniczkom, jak umiejętnie poprawić niedoskonałości natury. Podobnie jak 14 marca, panie będą mogły wygrać metamorfozę o wartości 1000 zł. W ramach marcowych Stref Kobiet nie zabraknie atrakcji znanych z wcześniejszych spotkań, między innymi prezentów i słodkiego poczęstunku. Tradycyjnie dzieci uczestniczek znajdą się pod opieką animatorów w strefie zabaw Fun Park. Wstęp jest bezpłatny.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ