Pokaz specjalny filmu „Wyklęty” i spotkanie z prof. Szwagrzykiem


Zapraszamy już w niedzielę 12 marca o 17:30 do Multikina Pasaż Grunwaldzki. Bilety za 11 złotych dla wszystkich!

To będzie niezwykły, patriotyczny wieczór organizowany przez „Gościa Wrocławskiego” we współpracy z Multikinem Pasaż Grunwaldzki.

W niedzielę 12 marca o godzinie 17:30 w największej sali kinowej rozpocznie się spotkanie z prof. Krzysztofem Szwagrzykiem, wiceprezesem Instytutu Pamięci Narodowej, stojącym na czele zespołu poszukującego szczątki ofiar terroru komunistycznego, żołnierzy partyzantki niepodległościowej nazywanych Żołnierzami Wyklętymi.

Kierownikiem prac ekshumacyjnych m.in. na słynnej Kwaterze na Łączce na warszawskich Powązkach opowie o stanie poszukiwań żołnierzy niezłomnych i o tym, co jest w tej chwili najważniejsze, by szybko i skutecznie odnaleźć miejsca pochówków polskich bohaterów.

Po krótkiej rozmowie o godzinie 18 rozpocznie się premierowy seans długo oczekiwanego filmu „Wyklęty” w reżyserii Konrada Łęckiego.

Bilety na cały pokaz specjalny w rewelacyjnie niskiej cenie 11 złotych dla każdego po podaniu hasła „Gość Niedzielny” w kasach Multikina Pasaż Grunwaldzki.

UWAGA! Rezerwacja biletów na sali kinowej będzie możliwa przez stronę Multikina od środy 8 marca. Pokaz będzie tam oznaczony godziną 18, ale całość rozpocznie się o godzinie 17:30. Prosimy więc o przyjście kilkanaście minut przed 17:30 z powodu kolejek przy kasach. Chcielibyśmy punktualnie rozpocząć spotkanie z prof. Krzysztofem Szwagrzykiem.

Poniżej przedstawiamy zwiastuny filmu:

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ