Dni Otwarte Politechniki Wrocławskiej

Beata Zdyb, CC BY-SA 3.0, Wikimedia Commons

Spotkania z wykładowcami, zwiedzanie niedostępnych na co dzień laboratoriów, prelekcje i pokazy oraz szczegóły związane z przebiegiem rekrutacji – to wszystko czeka na maturzystów chcących studiować na Politechnice Wrocławskiej, którzy 9 i 10 marca pojawią się na Dniach Otwartych PWr 2017.

Podczas dwudniowego wydarzenia kandydaci będą mieli także okazję do rozmów ze starszymi kolegami na temat warunków studiowania oraz zapoznania się z działalnością uczelnianych kół naukowych i organizacji studenckich w trakcie odbywających się równocześnie Dni Aktywności Studenckich (9 marca, bud. C-13).

Na maturzystów będą oczywiście czekali pracownicy Działu Rekrutacji PWr. – Jesteśmy przez dwa dni do dyspozycji wszystkich chętnych, a w czwartek i piątek o godzinie 10 i 12 zapraszamy kandydatów do pokoju 0.12 na specjalne prezentacje o uczelni – zapowiada Małgorzata Smutkiewicz z Działu Rekrutacji. – W ich trakcie opowiemy nie tylko o tym, jak przebiega rekrutacja i jakie mamy kierunki nauczania, ale zaprezentujemy też, co na naszej uczelni można robić poza studiami.

Ponadto wszyscy kandydaci, którzy będą chcieli dostać się z terenu kampusu głównego na drugą stronę Odry, będą mogli skorzystać z Polinki, która w tych dniach będzie dostępna za darmo.

Więcej informacji o tym, co ciekawego będzie się działo podczas Dni Otwartych PWr, można znaleźć na stronie Politechniki Wrocławskiej.

Dni Aktywności Studenckiej

Przypominamy także, że w czwartek, w ramach kolejnej edycji DAS, zaprezentuje się około siedemdziesięciu funkcjonujących na naszej uczelni organizacji studenckich. Wszyscy odwiedzający tego dnia popularny Serowiec będą mieli okazję nie tylko do zapoznania się z działalnością studentów, lecz zyskają również szanse na nawiązanie współpracy z wybraną organizacją.

Źródło: Politechnika Wrocławska

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ