Wielki Śląsk dla Kresowian

foto: fb

Stowarzyszenie Wielki Śląsk kolejny już raz włącza się do patriotycznej akcji. Chcemy zebrać dary, które trafią na Kresy Wschodnie, z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych. Akcja ma wymiar ogólnopolski.

Akcji patronuje ogólnopolski projekt „Polscy Kibice dla Kresowiaków”, który zrzesza wiele grup kibicowskich, umiejscowionych na terenie całego kraju. Ma on na celu wzmożoną pomoc dla Rodaków, którzy zamieszkują dawne tereny Rzeczpospolitej Polskiej.

Pierwsza akcja w 2017 roku polega na zbiórce wszelkich produktów, które będą przydatne do przygotowania Świąt Wielkanocnych, a także codziennego życia i higieny. Na liście darów znajdują się m.in. – mąka, makaron, cukier, przyprawy, kawa, herbata, konserwy, słodycze, produkty chemii gospodarczej i środki higieniczne.

Zbiórka ma zostać przeprowadzana na najbliższych meczach naszego klubu tj. z Piastem Gliwice (10.03) oraz Koroną Kielce (31.03), a przyniesione artykuły należy zostawić w depozytach. Swoje dary można przynosić również do sklepu kibiców Twierdza Wrocław (ul. Podwale 36), a także do lokalu Kibice Razem Śląsk Wrocław (ul. Szewska 66/67a).

Zbiórka potrwa przez najbliższy miesiąc do 06.04.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ